KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15414272
nr 1541 4272
LG Lundberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, daterad 1981. Blandteknik, bildmått: 89x55 cm, yttermått inklusive ram: 111x78 cm
Lars Gösta Lundberg, svensk bildkonstnär född 1938 i Limhamn, Malmö.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:35:07
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
LG Lundberg
Läs mer om LG Lundberg